Rüyada evliyanın el vermesi

Rüyada evliyanın el vermesi onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, çok sağlıklı olunacağına, istediği gibi hareket edeceğine, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evliyanın el vermesi gördüyseniz:

  • Bir ilişki zaman içinde hayatınızda fark yaratabilir.

Rüyada evliyanın çağırması çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına alamet eder.

Rüyada evliyanın konuşması kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada bir evliyanın kızması borç batağına düşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada evliyanın ölümü işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, başarıya ulaşacağına delalettir.

Rüyada evliyanın dua etmesi keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına delalet etmektedir.

Rüyada evliyanın el vermesi bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına tabir olunur.

Rüyada bir evliyanın eve gelmesi hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına rivayet eder.

Rüyada evliyanın yanına gitmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments