Rüyada fotoğraf kesmek

Rüyada fotoğraf kesmek dertlerin en kısa zamanda biteceğine, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, işini kaybedeceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, kısa sürede hayatının düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada fotoğraf kesmek gördüyseniz:

  • İşinizle ilgili büyük gelişmeler olabilir.

Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekmek kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine inanılır.

Rüyada fotoğraf vermek sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına yorulur.

Rüyada at ile fotoğraf çektirmek maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fotoğraf tab ettirmek mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine inanılır.

Rüyada fotoğraf istemek elindekilerinin kıymetini bileceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada fotoğraf gizlemek aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada fotoğraf dağıtmak verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments