Rüyada geçersiz bozuk para görmek

Rüyada geçersiz bozuk para görmek saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, kem gözlere gelineceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada geçersiz bozuk para gördüyseniz:

  • Maddi konularda ani hareketlerden kaçının.

Rüyada geçersiz bozuk para görmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada geçersiz para görmek sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına işarettir.

Rüyada hem bozuk para hem kağıt para görmek gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine yorulur.

Rüyada kağıt para ve bozuk para bulmak yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına inanılır.

Rüyada demir para görmek bozuk para azalacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine alamet eder.

Rüyada bozuk para ve kağıt para saymak kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada sınavın geçersiz sayılması şeytana uyacağına, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kağıt para vermek bozuk para almak yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments