Rüyada gelinin elinde silah görmek

Rüyada gelinin elinde silah görmek akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, yeni başlangıçlar yapacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, kendi işine kavuşacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada gelinin elinde silah gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkinize getireceğiniz her türlü hareket sizi mutlu edebilir.

Rüyada gelinin elinde silah görmek kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada gelinin elinde çiçek görmek başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada elinde silah olmak rahat rahat yaşayacağına, para biriktirebileceğine, yoklukları ve hastalıkları unutacağına işaret eder.

Rüyada birinin elinde silah içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada elinde boş silah görmek hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, allah katında makbul işlerle uğraşılacağına tabir olunur.

Rüyada gelinin elinde kına görmek kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada terörist elinde silah görmek çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir başkasının elinde silah görmek evlerin ayrılacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.