Rüyada gemiyi denizde görmek

Rüyada gemiyi denizde görmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada gemiyi denizde gördüyseniz:

  • Pratik yönlerinizi kullanmaya bakmalısınız.

Rüyada gemiyi denizde görmek aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gemiyi sürmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada gemiyi kaçırmak eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gemiyi uçarken görmek insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına delalettir.

Rüyada gemiyi limana yanaştırmak sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada batan gemiyi kurtarmak kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada gemiyi halatla çekmek kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, düşmanlar ile mücadele edeceğine alamet eder.

Rüyada gemiyi karaya çıkarmak mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments