Rüyada gerçekte küs olduğun biriyle kavga etmek

Rüyada gerçekte küs olduğun biriyle kavga etmek malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada gerçekte küs olduğun biriyle kavga etmek gördüyseniz:

 • Hatta, yakında daha da güzel şeyler meydana gelme olasılığı var.

Rüyada gerçekte küs olduğun biriyle kavga etmek başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada gerçekte küs olduğun biriyle konuşmak maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, şükrederek yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada gerçekte küs olduğun biriyle barışmak daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada küs olduğun biriyle kavga etmek görmek sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine alamet eder.

Rüyada husumetli olduğun biriyle kavga etmek daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine delalettir.

Rüyada dargın olduğun biriyle kavga etmek eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine rivayet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle kavga edip barışmak bazı zevklerinden geri kalacağına, yüksek bir makama geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kavgalı olduğun biriyle kavga etmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

6 yorum “Rüyada gerçekte küs olduğun biriyle kavga etmek

 1. Ruyada eski sevgili husumetli oldugum birine yüksek.sesle bağırıp beddualar ediyorum. Çok.sinirli ve üzgünüm.ve bi taraftan da ağlıyorum. O esnada uyandim

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Görülen rüya duaya, yönelmeye ve olaylara yorulur. Rüya alimlerine göre dualarının ve dileklerinin kabul olacağına; yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine; eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine işaret eder.

 2. Gerçek hayatta çok sevdiğim arkadaşımla küstüm rüyamda onu mumla tartıştığını görüyordum yannımızda

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Görülen rüya hayata, olaylara ve düşünmeye delalettir. Rüya tabirine göre iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına; kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşmadan işlerini yürüteceğine; yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine yorulmalıdır.

 3. Merhaba, rüyamda vaktiyle bana çok kötülük yapan gerçekte görüşmediğim eskiden çok yakın olduğum kadın arkadaşımı gördüm. Ne anlama geliyor.?

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Görülen rüya tanışmaya, duaya ve hayırlara delalettir. Rüya tabirine göre hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına; ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine; sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.