Rüyada gıcık tutması

Rüyada gıcık tutması sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, çok rahat bir şekilde çalışacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine işaret eder.

Rüyada gıcık tutması gördüyseniz:

  • Yanlış ilgi alanları olan veya yanlış nedenlerle size yaklaşan kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada gıcık tutması allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına işaret etmektedir.

Rüyada gıcık olduğun birini görmek ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına işarettir.

Rüyada birinden gıcık almak yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine delalet eder.

Rüyada birine gıcık olmak kazancın gittikçe artacağına, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gıcık olduğun biriyle kavga etmek şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, gamsız bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada tanımadığın birine gıcık olmak yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada gıcık aldığın birini görmek tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına işarettir.

Rüyada gıcık olduğun kızı görmek cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments