Rüyada gökkuşağı çizmek

Rüyada gökkuşağı çizmek yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, sağlığının kötüye gideceğine, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine inanılır.

Rüyada gökkuşağı çizmek gördüyseniz:

  • Kendinizi iyi hissederek her işe koşturmak isteseniz de, bir kişinin yapabileceği işten fazlasını yüklenmeyin.

Rüyada gökkuşağı çizmek işlerin yolundan çıkacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada mor gökkuşağı görmek yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada gece gökkuşağı sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına işarettir.

Rüyada ay ve gökkuşağı görmek başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gökkuşağı yapmak zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, sözünde duracağına delalet eder.

Rüyada iki gökkuşağı görmek sahip olunan gücün kaybedileceğine, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada gökkuşağı ne demek rızkın artacağına, hedeflediği kazancı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada parlak gökkuşağı görmek elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments