Rüyada gökte yıldız görmek ne demek

Rüyada gökte yıldız görmek ne demek atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine, yenilenme yaşayacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada gökte yıldız görmek ne demek gördüyseniz:

  • İş ya da özel hayatınızla ilgili fırsatların dışında, akşam saatlerine doğru, sizi kararsızlığa sürükleyebilecek bir teklif almanız olasıdır.

Rüyada gökte çok yıldız görmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına inanılır.

Rüyada gökte ay yıldız görmek kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada gökte yıldız görmek ne demek samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına yorulur.

Rüyada gökte yıldız kayması günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına inanılır.

Rüyada gökte yıldız çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, büyük maddi kayıp verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gökte yıldız görmek ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada gece gökte yıldız görmek iş yerinde çok zarar edileceğine, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur.

Rüyada gökte taş görmek çok büyük bir çalışma yapılacağına, sevgiyi ve hürmeti göreceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments