Rüyada gökyüzünde hilal görmek

Rüyada gökyüzünde hilal görmek iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünde hilal gördüyseniz:

  • Ailenizle ilgili konulardaysa bazı pürüzler olabilir.

Rüyada gökyüzünde hilal görmek imkânların çok daha iyi olacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünde iki hilal görmek hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına rivayet eder.

Rüyada gökyüzünde üç hilal görmek sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine alamet eder.

Rüyada gökyüzünde hilal ve yıldız görmek kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına delalet eder.

Rüyada gökyüzünde hilal ay görmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına alamet eder.

Rüyada hilal ay tutulması iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, büyük atılımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada hilal görmek işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada iki hilal görmek sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.