Rüyada gökyüzünde insan sureti görmek

Rüyada gökyüzünde insan sureti görmek çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, keyfinin olmayacağına, bununla yüceleceğine, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada gökyüzünde insan sureti gördüyseniz:

  • Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için bir dönüm noktasındasınız.

Rüyada gökyüzünde insan sureti görmek kazancın yarı yarıya düşeceğine, işlerinin günden güne daha da bozulacağına işarettir.

Rüyada gökyüzünde bebek sureti görmek alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada insan sureti görmek türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde yürüyen insan görmek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde uçan insan görmek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına rivayet eder.

Rüyada gökyüzünde insan yüzü görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada melek sureti görmek çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Rüyada gökyüzünde insan görmek yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, amaçlarının da gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada gökyüzünde insan sureti görmek

  1. Merhabalar.. Rüyamda balkonda uzanmış gökyüzünü izlerken yıldızların yavaş yavaş toplanıp önce göz olmak üzere bir insan sureti oluşturduğunu görüyordum. Yorumlarsanız çok sevinirim..Teşekkürler şimdiden..

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Bu rüya iyiliğe, kazanca ve hamlelere alamet eder. Rüya tabirine göre varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine; verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine; yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.