Rüyada gömleğini çıkarmak

Rüyada gömleğini çıkarmak allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, konuşmaz olacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gömleğini çıkarmak gördüyseniz:

  • Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı tamamen değiştirmenize neden olabilir.

Rüyada gömleğini çıkarmak kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin gömleğini ütülemek maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine ve kendisini sıkıntıya sokmaya çalışan insanlar yüzünden kötü günler yaşayacağına, eşi ile arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada babanın gömleğini ütülemek böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, böylece yeni bir hayata adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin gömleğini yıkamak kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine delalettir.

Rüyada kocasının gömleğini görmek işlerinin günden güne azalacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin gömleğini giymek işlerin günden güne açılacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada gömleğini ters giymek kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına işarettir.

Rüyada başkasının gömleğini görmek maddi anlamda güçleneceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.