Rüyada gömlek üzerine gömlek giymek

Rüyada gömlek üzerine gömlek giymek esenlik, huzur ve saadet bulacağına, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, durgunlaşacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, olumlu değişiklikler yaşayacağına, rahata ereceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına inanılır.

Rüyada gömlek üzerine gömlek giymek gördüyseniz:

  • Bazı yerlerde ufak tefek sorunlar görüyorsanız, problemlerin boyutunu anlamaya çalışmalısınız.

Rüyada gömlek üzerine gömlek giymek çok güzel olaylar yaşanacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına delalettir.

Rüyada üzerine beyaz gömlek giymek maddi sıkıntıların biteceğine, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına işarettir.

Rüyada gömlek üstüne gömlek giymek kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada kot gömlek hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına işaret eder.

Rüyada gömlek biçmek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına inanılır.

Rüyada boncuklu gömlek çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, dertlerinin unutulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ütülü gömlek gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada dar gömlek giymek istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments