Rüyada görmemek ne demektir

Rüyada görmemek ne demektir sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, kazancın katbekat artacağına, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, yaşadığı hayatın ve allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine delalet eder.

Rüyada görmemek ne demektir gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi tam anlamıyla ifade etmeniz gerekiyor, eksikler sizin için handikapa dönüşebilir.

Rüyada sevgiliyi görmemek bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına işarettir.

Rüyada rüya görmemek prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına delalettir.

Rüyada ilgi görmemek vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada damadı görmemek ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına işaret eder.

Rüyada görmemek ne demektir hayırlı günlerin geleceğine, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine delalet eder.

Rüyada nişanlandığı kişiyi görmemek kazanılan paraların hayır için kullanılacağına ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına alamet eder.

Rüyada bir insanın yüzünü görmemek güneşli ve güzel günler yaşayacağına, çoluk çocuğa karışacağına işaret eder.

Rüyada adet olmak ama kan görmemek ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments