Rüyada gözü bozulmak

Rüyada gözü bozulmak sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, bu kişilerle sürekli tatsızlıklar yaşanacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, zevki sefa içinde olacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına işarettir.

Rüyada gözü bozulmak gördüyseniz:

  • Sizin için özel bir kişiyle kaliteli zaman geçirebilmek için çevreyi buna göre düzenleyebilirsiniz.

Rüyada bir gözü yeşil bir gözü mavi görmek yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, onlar için çabalayacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına delalet eder.

Rüyada bir gözü mavi bir gözü yeşil bebek görmek aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına işaret eder.

Rüyada bir gözü yeşil bir gözü mavi bebek görmek rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına yorulur.

Rüyada bir gözü mavi bir gözü yeşil görmek çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine yorulur.

Rüyada bi gözü mavi bir gözü yeşil görmek çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine alamet eder.

Rüyada tek gözü kör ne yapacağına, maddi çıkmazların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada sağ gözü açamamak işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine işaret eder.

Rüyada bir gözü mor görmek daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, ünleneceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments