Rüyada gözünün kapalı olduğunu görmek

Rüyada gözünün kapalı olduğunu görmek yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, makamının yükseleceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına yorulur.

Rüyada gözünün kapalı olduğunu gördüyseniz:

  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan kişilerden uzak durun.

Rüyada sol gözünün kapalı olduğunu görmek ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize tabir olunur.

Rüyada gözünün kapalı olduğunu görmek allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine inanılır.

Rüyada gözünün biri kapalı olduğunu görmek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözünün şiş olduğunu görmek kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir gözünün şaşı olduğunu görmek kişinin iş konusunda da aynı sıkıntıları yaşaması neticesinde tüm yaşam koşullarının kötüye gideceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına tabir olunur.

Rüyada kedinin gozunun kör olduğunu görmek borçları varsa ödeyeceğine, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kardeşinin gözünün kör olduğunu görmek kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, o kişiyi istese de hayatından çıkaramayacağına alamet eder.

Rüyada birinin bir gözünün kör olduğunu görmek aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments