Rüyada gözünün şiş olduğunu görmek

Rüyada gözünün şiş olduğunu görmek çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine, daha rahat para kazanacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına delalet eder.

Rüyada gözünün şiş olduğunu gördüyseniz:

  • Dinleyicilerinizi dikkate almalı veya sizi kimlerin daha fazla dinlediğini gözden geçirmelisiniz.

Rüyada gözünün şiş olduğunu görmek mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına işarettir.

Rüyada gözünün yeşil olduğunu görmek işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, her istediğini elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir gözünün şaşı olduğunu görmek kar sağlayacağı işlere gireceğine, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada birinin bir gözünün kör olduğunu görmek kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızımın gözünün kör olduğunu görmek maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına inanılır.

Rüyada gözünün kapalı olduğunu görmek uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, böylece kişinin hafifleyeceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün gözünün kör olduğunu görmek çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, kötü günlerin arkada kalacağına alamet eder.

Rüyada başkasının tek gözünün kör olduğunu görmek amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, işlerinde başarılı olacağına, ticarette ilerleyeceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments