Rüyada günahlarını ve sevaplarını görmek

Rüyada günahlarını ve sevaplarını görmek yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada günahlarını ve sevaplarını gördüyseniz:

  • Ne yapacağınıza veya ne yapmayacağınıza siz karar vermelisiniz.

Rüyada günahlarını ve sevaplarını görmek problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada eski günahlarını görmek ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine işarettir.

Rüyada sevaplarını görmek kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada günahlarını görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada günahlarını ve sevaplarını görmek

  1. rüyamda bir zamanlar peygamber efendimizin de evine gitmiş haliyle insan vücuduna girmiş şeytanı gördüm, normal yolda yürürken bi anda karşıma çıktı. sonra o olabileceği aklıma geldi ve besmele çektim çeker çekmez portlek gözleriyle baktı ben hemen uzaklaştım. sonra tekrar yanına gittim neden burdasin dedim emir üzerine burdayim gibi bi şeyler söyledi sonra bi arabada tuhaf bi yaratık vardı camını açtı sonra elimde sanki günah ve sevaplarimı gördüm sevaplarım az bir farkla öndeydi bu şekilde sabah kalkınca korktum hemen yorumlarsanız sevinirim

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Rüyanız eve, başarıya ve yaşama işaret eder. Rüya yorumuna göre ev halkı arasındaki iletişimsizliğin ortadan kalkacağına; el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına; yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.