Rüyada güzel koku yapmak

Rüyada güzel koku yapmak hastalıklardan kurtulacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, dualarının karşılığını alacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada güzel koku yapmak gördüyseniz:

  • Tartışmaların ortasında kalırsanız, sessizliğinizi korumaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada güzel koku yapmak anne baba duası alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada güzel koku sıkmak bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına işarettir.

Rüyada güzel koku duymak çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine delalet eder.

Rüyada güzel koku ihya bir sağlık sorunu yaşanacağına, kazancın çoğalacağına delalet eder.

Rüyada güzel koku dertleri biteceğine, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine inanılır.

Rüyada güzel koku ile uyanmak sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada güzel koku görmek kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, tartışmaların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta güzel koku karalar bağlayacağına, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.