Rüyada hamile arkadaşının karnını sevmek

Rüyada hamile arkadaşının karnını sevmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, bereketin eksileceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine alamet eder.

Rüyada hamile arkadaşının karnını sevmek gördüyseniz:

  • Sabah saatlerindeyse sizi herhangi bir taahüt altına sokabilecek şeyleri imzalamaktan kaçınmalısınız.

Rüyada hamile arkadaşının karnını sevmek planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, problemlerinin çözüleceğine alamet eder.

Rüyada hamile karnını sevmek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile birinin karnını öpmek kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına işarettir.

Rüyada hamile kadının karnını sevmek haneye bolluk ve bereket geleceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının karnını dinlemek şansının bahtının açılacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına delalet eder.

Rüyada hamile birinin karnını sevmek sonunda maddi zarara gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada hamile bir kadının karnını görmek elindeki herşeyi kaybedeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada hamile birinin karnını ellemek sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments