Rüyada hamile bir kadının göğsünden süt gelmesi

Rüyada hamile bir kadının göğsünden süt gelmesi kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, ne yapacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, inancının zayıflayacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına tabir olunur.

Rüyada hamile bir kadının göğsünden süt gelmesi gördüyseniz:

  • Başınızdaki problemleri azaltacak veya sürdürülmesi gereken bazı şeylerden vazgeçilmesine yardım edecek kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada hamile kadının göğsünden kan gelmesi her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine, zenginliğe sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile bir kadının göğsünden süt gelmesi uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadının göğsünden süt gelmesi ne demek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalettir.

Rüyada hamile kadının göğsünden süt akması huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının göğsünden süt aktığını görmek her şeyin yolunda gideceğine, onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine işaret eder.

Rüyada hamile kadının göğsünden süt gelmesi aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kadının göğsünden süt akması sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada kadının göğsünden süt sağması eline geçen kazancı boşa harcayacağına, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments