Rüyada hamile birini

Rüyada hamile birini hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, toplumda yükseleceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine işarettir.

Rüyada hamile birini gördüyseniz:

  • Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilir, süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada hamile iken tekrar hamile olduğunu görmek ondan kazanç elde edeceğine, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu görmek sağlığının ve moralinin bozulacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına alamet eder.

Rüyada hamile birinin başkasını hamile görmesi ortaya bazı projeler koyacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının kendini hamile görmesi onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile birinin kendini hamile görmesi rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada hamile kadının hamile görmesi para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada hamile olan birinin hamile olduğunu görmek sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına, kazancının ve zenginliğinin artacağına inanılır.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments