Rüyada hamile birinin göbeğini görmek

Rüyada hamile birinin göbeğini görmek saadetinin yükseleceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine inanılır.

Rüyada hamile birinin göbeğini gördüyseniz:

  • Alışılmadık kaynaklardan gelir elde edebilir veya karlı alışverişler yapabilirsiniz.

Rüyada hamile birinin göbeğini görmek kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile birinin göbeğini sevmek bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, böylece işlerini yoluna sokacağına inanılır.

Rüyada hamile birinin göbeğini ellemek galibiyetlerinin artacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadının göbeğini görmek yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına yorulur.

Rüyada birinin göbeğini sevmek bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, huzursuz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin göbeğini açık görmek başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada hamile göbeğini görmek iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine, bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada hamile kadının göbeğini öpmek dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments