Rüyada hamile doğuramamak

Rüyada hamile doğuramamak kazancının çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, yoğun stres altında kalacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına delalettir.

Rüyada hamile doğuramamak gördüyseniz:

  • Bir bayan arkadaşınızdan bazı resmi işlerinizi halletmesi için yardım isteyeceksiniz.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu görmek o şekilde bir çözüm bulacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına rivayet eder.

Rüyada hamile iken tekrar hamile olduğunu görmek düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına inanılır.

Rüyada hamile birinin kendini hamile görmesi üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine delalet eder.

Rüyada hamile kadının kendini hamile görmesi çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile birinin başkasını hamile görmesi borçlarından kurtulacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile görmesi insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, bankadaki hesabının kabaracağına delalet eder.

Rüyada hamile olan birinin hamile olduğunu görmek ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments