Rüyada hamile iken tekrar hamile olduğunu görmek

Rüyada hamile iken tekrar hamile olduğunu görmek bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, eğlence ve renk geleceğine, gelirinin artacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile iken tekrar hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Fiziksel dağınıklık durumunda olabilirsiniz.

Rüyada hamile iken tekrar hamile olduğunu görmek sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek büyük sıkıntılar çekeceğine, maddi imkânlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile iken hamile olduğunu görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile birinin tekrar hamile olduğunu görmek sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına tabir olunur.

Rüyada hamile iken adet olduğunu görmek eşlerin arasına kara kedi gireceğine, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına yorulur.

Rüyada tekrar hamile olduğunu görmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile birini tekrar hamile görmek hataları için ettiği tövbelerin de allah katında yerini bulacağına, iyi zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüyada hamile iken koşmak huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments