Rüyada hamile olup bebeğin tekme atması

Rüyada hamile olup bebeğin tekme atması aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada hamile olup bebeğin tekme atması gördüyseniz:

  • Sevmediğiniz birisi sizi iyice sinirlendirebilir.

Rüyada hamile olup bebeğin tekme atması insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada hamile olduğunu görmek bebeğin tekme atması gönlünü allah sevgisi ile dolduracağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin tekme attığını görmek işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeğin tekme atması özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına yorulur.

Rüyada hamile olup bebeğin hareketleri girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile olup bebeğin hareket etmemesi kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile olup bebeğin karnında oynaması zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile olup karnındaki bebeğin hareket etmesi hayırlı kapılar açılacağına, günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments