Rüyada hapishanede ağlamak

Rüyada hapishanede ağlamak üzüntülerin gideceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, zorlukları atlatacağına delalet etmektedir.

Rüyada hapishanede ağlamak gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınıza ulaşmaya çalışabilir veya karşılaşabilirsiniz.

Rüyada hapishanede yatmak zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, doğru kararların alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada hapishanede bıçaklanmak çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada hapishanede girmek o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine delalet eder.

Rüyada hapishanede ağlamak onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına inanılır.

Rüyada hapishanede ziyarete gitmek uzun yıllar boyunca çekeceğine, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada akrabasını hapishanede görmek kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, sağlığını da kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada birinin hapishanede görmek daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada anneyi hapishanede görmek çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine ve şanssızlık yaşayacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.