Rüyada hediye olarak parfüm almak

Rüyada hediye olarak parfüm almak vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, ağız tadının kaçacağına, umutların yıkılacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, ihanete uğrayacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına işaret eder.

Rüyada hediye olarak parfüm almak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz yoksa sürpriz bir şekilde gelişen bir davette biriyle tanışacaksınız.

Rüyada hediye olarak parfüm almak yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine yorulur.

Rüyada parfüm hediye alınması sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada parfüm hediye gelmesi hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşından parfüm hediye almak kazancın sürekli artacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin parfüm hediye vermesi malını ve canını emniyete alacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada parfüm hediye almak yaşlılığında da rahat edeceğine, başarı üstüne başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada parfüm hediye verilmesi yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada erkekten parfüm hediye almak ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, yokluk çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.