Rüyada her tarafın su olduğunu görmek

Rüyada her tarafın su olduğunu görmek ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına alamet eder.

Rüyada her tarafın su olduğunu gördüyseniz:

  • Ailenizden birisiyle ağız münakaşasına girbilirsiniz.

Rüyada her tarafın kar olduğunu görmek büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, bir bebek sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada her tarafın su olduğunu görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada her tarafın bembeyaz kar olduğunu görmek duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada her tarafın yeşil olduğunu görmek yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine tabir olunur.

Rüyada her tarafın karanlık olduğunu görmek daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, kişisel kavgaların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada her tarafın bembeyaz olduğunu görmek mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada her tarafın beyaz olduğunu görmek iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada her tarafın deniz olduğunu görmek hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine, satışların düşeceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments