Rüyada hindi yıkamak

Rüyada hindi yıkamak üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, karalar bağlayacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada hindi yıkamak gördüyseniz:

  • Karşınıza çıkan ufak ya da büyük hiçbir fırsatı kaçırmamanızda fayda var.

Rüyada hindi ve hindi yumurtası görmek destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hindi ve hindi yumurtasını görmek maddeden çok maneviyata önem vereceğine, özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hindi yakalamak hastalıkların da kalıcı olmayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine inanılır.

Rüyada hindi satmak gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hindi görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada hindi yıkamak güzel ve doğru işler yapacağına, siparişlerinin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada çok hindi görmek üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına işarettir.

Rüyada hindi çalmak her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.