Rüyada hortumla başkasını ıslatmak

Rüyada hortumla başkasını ıslatmak yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, özgüveninin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada hortumla başkasını ıslatmak gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızın hoşlanacağınızı düşünerek yaptığı davranışlara ters tepki göstermeyin.

Rüyada hortumla başkasını ıslatmak elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına rivayet eder.

Rüyada hortumla boş ev yıkamak makamında en yüksek noktaya erişeceğine, rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eve hortumla su tutmak kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına delalet eder.

Rüyada hortumla su vermek iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına inanılır.

Rüyada hortumla duş almak huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada hortumla dam yıkamak aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hortumla kovalanmak bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada hortumla su püskürtmek zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments