Rüyada hoşlandığın kızı çirkin görmek

Rüyada hoşlandığın kızı çirkin görmek şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, hayata karşı cesaretini kıracağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın kızı çirkin gördüyseniz:

  • Söyleyecek şeyleri olan bir kişi ilginizi çekmeyi başarabilir.

Rüyada hoşlandığın kızı çirkin görmek keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine inanılır.

Rüyada kızı çirkin görmek onlardan destek göreceğine ve hayır bulacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiği kızı çirkin görmek yüceltileceği sözler duyacağına, yoğun stres altında kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kızı çirkin görmek yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, variyetini çoğaltacağına alamet etmektedir.

Rüyada eskiden hoşlandığın kızı görmek deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine rivayet eder.

Rüyada hoşlandığın kızı gülerken görmek insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına işarettir.

Rüyada eski hoşlandığın kızı görmek nimetin çoğalacağına, bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızı çirkin görmek her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments