Rüyada hz ademin mezarını görmek

Rüyada hz ademin mezarını görmek aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, allah’ın lütuflarına ereceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına delalettir.

Rüyada hz ademin mezarını gördüyseniz:

  • Alışılmadık ya da akıldışı istekler karşısında şaşkına dönebilirsiniz, olumsuz yanıtlamanın bir yolunu bulamazsanız, ardı ardına gelen ultimatomlarla uğraşılması gerekebilir.

Rüyada hz ademin mezarını görmek sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına yorulur.

Rüyada hz ademin kabrini görmek başına bazı musibetlerin geleceğine, hasret içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada kendi mezarını aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hz isa mezarını görmek çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada mezarını görmek işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada karısının mezarını görmek herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yakının mezarını kazmak annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, küfürlü söze rivayet eder.

Rüyada dayımın mezarını görmek maddi anlamda rahatlamaya, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kader Belinay

Rüyamda adem aleyhisselam ın mezarını gördüm yanımda annem yedi yaşındaki oğlum ve bir buçuk yaşındaki oğlum vardı mezarın hizasını geçtikten sonra adem aleyhisselam ayağa kalktı dirildi bir an çok korktum ayağı dibimdeydi. Kafamı kaldırıp baktım ama o kadar uzun ve büyüktü ki yüzünü göremedim o korkuyla uyandım

Kader Belinay

Teşekkürler