Rüyada iç çamaşırı istemek

Rüyada iç çamaşırı istemek lüksünün ve konforunun da baki olacağına, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada iç çamaşırı istemek gördüyseniz:

  • Canınızı sıkmış olan birisinden bunun acısını çıkartma fırsatını yakalayacaksınız.

Rüyada iç çamaşırı ile kalmak elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, sağlık sorunlarının artacağına işaret eder.

Rüyada ölü çamaşırı yıkamak zarar edilen işlerde kara geçileceğine, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada iç çamaşırı atmak aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada iç çamaşırı verilmesi yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada iç çamaşırı kesmek maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada iç çamaşırı seçmek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek iç çamaşırı çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına delalettir.

Rüyada iç çamaşırı istemek dertlerin kısa zamanda biteceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, rahat bir döneme gireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments