Rüyada iki etek giymek

Rüyada iki etek giymek sözünde duracağına, hep dua edeceğine, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki etek giymek gördüyseniz:

  • Bazı tekliflerin yenilenmesi gerekebilir.

Rüyada etek üstüne etek giymek üzüntü veren olayların düzeltileceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine işaret eder.

Rüyada yamalı etek neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yün etek görmek beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada etek yikamak haybeye para ve zaman harcayacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada gri uzun etek sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, hayatının yolunda gideceğine yorulur.

Rüyada etek sökmek günden günde daha fazla stres yapacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada etek ucu yanması mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, hayatının tamamen altüst olacağına işarettir.

Rüyada etek verilmesi dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.