Rüyada iki kaşının olduğunu görmek

Rüyada iki kaşının olduğunu görmek mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, işlerin günden güne artacağına, kafasına göre birini bulacağına, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada iki kaşının olduğunu gördüyseniz:

  • Zaten az arkadaşınız var, bence biraz da başkalarını düşünün.

Rüyada iki kaşının olduğunu görmek atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaşının kısa olduğunu görmek kötü kimselerin ağına düşeceğine, sorun üzerine sorun yaşanacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaşının uzun olduğunu görmek konforunu ve rahatını yitireceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaşının ince olduğunu görmek işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaşının alınmış olduğunu görmek eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, temiz saf bir adamla evlenebileceğine yorulur.

Rüyada kaşının az olduğunu görmek yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine rivayet eder.

Rüyada kaşının yok olduğunu görmek ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine işarettir.

Rüyada kaşının çok olduğunu görmek ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.