Rüyada inci taneleri

Rüyada inci taneleri sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada inci taneleri gördüyseniz:

  • Eski dostlarınız sizi arayıp sohbetleriyle canlandırabilirler.

Rüyada çok inci görmek endişelerinin yerini umudun alacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına alamet eder.

Rüyada inci işlemek bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine işaret eder.

Rüyada inci yutmak isabetli kararlar alacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada inci taneleri yeni alanlara yöneleceğine, çok kötü olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada inci kaybetmek tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada inci taç görmek yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, kazancını arttıracağına delalettir.

Rüyada inci toplamak ailesinin de büyük olacağına, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada inci verilmesi iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kazancın katbekat artacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments