Rüyada incir görmek kuru incir

Rüyada incir görmek kuru incir iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, kalbindeki allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına, hediyeler ve elbiseler alınacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, kendine geleceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına delalet eder.

Rüyada incir görmek kuru incir gördüyseniz:

  • Bazı konularda ısrarcı olmanız veya isteklerinizin birebir yerine getirilmesini beklemeniz maddi konularda olumsuz etki yaratabilir.

Rüyada incir görmek kuru incir işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına tabir olunur.

Rüyada kuru incir ve kuru kayısı görmek rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına delalettir.

Rüyada incir ağacında kuru incir görmek mutluluk verici haberlerin alınacağına, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına inanılır.

Rüyada kuru kayısı ve kuru incir görmek eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, girdiği işlerde zorluk çekeceğine alamet eder.

Rüyada kuru incir görmek yemek manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine işarettir.

Rüyada kuru incir ağacı görmek nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine işarettir.

Rüyada büyük kuru incir görmek günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada kuru siyah incir görmek büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments