Rüyada insan yüzünde arapça yazı görmek

Rüyada insan yüzünde arapça yazı görmek sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine alamet etmektedir.

Rüyada insan yüzünde arapça yazı gördüyseniz:

 • İşlerinizi yoluna koymak istiyorsanız artık bahane bulmaktan vazgeçin.

Rüyada insan yüzünde arapça yazı görmek kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünde arapça yazı görmek aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arapça yazı silmek gülen gözlerin ışığının söneceğine, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arapça yazı bulmak bir gönül ilişkisine başlanacağına, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına yorulur.

Rüyada arapça yazı görmek diyanet yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sağ elinde arapça yazı görmek ayrıcalık elde edeceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada gökte arapça yazı görmek kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına işarettir.

Rüyada sağ elde arapça yazı görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

4 yorum “Rüyada insan yüzünde arapça yazı görmek

 1. Rüyamda eşimin yüzünün tamaminin arapca yazilarla kapli oldugunu gördüm. Sonra korkup hemen uyandim. Tabiri nedir cok merak ediyorum

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Görülen rüya desteğe, sevgiye ve yardıma delalet eder. Rüya yorumuna göre alınacak bir destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına; sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına; eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına delalettir.

 2. rüyada yakın bır arkadasımın yuzunde alnında cenesınde arapca kelımeler vardı. bunun anlamı nedır

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Rüyanız başlangıçlara, kazanca ve aileye işarettir. Rüya tabirine göre sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına; rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine; kendisini ailesine daha yakın göreceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.