Rüyada insanların üstüne yıldırım düşmesi

Rüyada insanların üstüne yıldırım düşmesi ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, hayatı ile bazı kararlar vereceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine inanılır.

Rüyada insanların üstüne yıldırım düşmesi gördüyseniz:

  • Planlarda değişikliğe gidilmesi gerekebilir.

Rüyada insanların üstüne yıldırım düşmesi kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada insan üstüne yıldırım düşmesi sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, kötü halinden eser kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada insanın üstüne yıldırım düşmesi kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, kişinin bir süre çözüm yolu bulamayıp, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Rüyada eşinin üstüne yıldırım düşmesi çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun üstüne yıldırım düşmesi hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada kendi üstüne yıldırım düşmesi kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine işarettir.

Rüyada insanların üstüne çıkmak geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada üstüne yıldırım düşmesi moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.