Rüyada iri adam görmek

Rüyada iri adam görmek rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, ticarete atılacağına, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine delalettir.

Rüyada iri adam gördüyseniz:

  • Sanatsal veya finansal içerikli bazı konulardan fayda sağlama ya da kar elde etme şansı yakalayabilirsiniz.

Rüyada kör bir adam ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki adam yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor adam görmek akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına delalet etmektedir.

Rüyada adam taşlamak neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada adam fırlatmak ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine yorulur.

Rüyada adam kaybetmek kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen adam büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada kel bi adam görmek elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.