Rüyada iri kertenkele görmek

Rüyada iri kertenkele görmek şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada iri kertenkele gördüyseniz:

  • Neyse ki koruma altındasınız.

Rüyada kertenkele gördüm çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada kertenkele almak haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada kertenkele beslemek bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kertenkele sokması yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada kertenkele öldürmek kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kertenkele ne demek kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine delalettir.

Rüyada uçan kertenkele daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına tabir olunur.

Rüyada kertenkele ölmesi tabiatı kötü olan kişiye, hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments