Rüyada istediğin kişiyle evlenmek

Rüyada istediğin kişiyle evlenmek ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, ortalığın karışacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada istediğin kişiyle evlenmek gördüyseniz:

  • Uzun süredir çevap beklediğiniz işten olumlu netice alacaksınız.

Rüyada istediğin kişiyle evlenmek hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına tabir olunur.

Rüyada buluşmak istediğin kişiyle buluşamamak sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, kazancının daha da artacağına inanılır.

Rüyada istediğin kişiyle nişanlanmak hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya alamet etmektedir.

Rüyada konuşmak istediğin kişiyle konuşmak umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine, hem de işinde söz sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada istediğin kişiyle sevgili olmak mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine rivayet eder.

Rüyada istediğin evi görmek sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına delalettir.

Rüyada istediğin bir işe girmek ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok istediğin bir şeyi almak eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments