Rüyada işyerine cumhurbaşkanı gelmesi

Rüyada işyerine cumhurbaşkanı gelmesi kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, hayırlı işlerde yer alacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada işyerine cumhurbaşkanı gelmesi gördüyseniz:

  • Sizi zorlayan kişilere göre değil, aklınıza göre hareket etmelisiniz.

Rüyada işyerine cumhurbaşkanı gelmesi bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada annenin işyerine gelmesi kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine rivayet eder.

Rüyada işyerine polis baskını maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, müşterilerinin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada işyerine uçak düşmesi yükünün hafifleyeceğine, içinin rahatlayacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine delalet eder.

Rüyada işyerine haciz gelmesi örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada işyerine icra gelmesi maddi açıdan büyük zarar edileceğine, seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski işyerine çağrılmak kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada işyerine fare girmesi sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.