Rüyada jiletle yüzünün kesilmesi

Rüyada jiletle yüzünün kesilmesi sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, iç sıkıntısına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, kazalardan, belalardan korunacağına, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına tabir olunur.

Rüyada jiletle yüzünün kesilmesi gördüyseniz:

  • Kendinizi belli bir pozisyona ya da yola sokmamanızda fayda var.

Rüyada jiletle yüzünün kesilmesi el attığı her işten zararla çıkacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün jiletle kesilmesi beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada jiletle kıl kesmek işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada jiletle kaş almak iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, şansının ve bahtının açılacağına, hayatının güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada bacakları jiletle almak küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağını jiletle kesmek attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine işaret eder.

Rüyada kendini jiletle kesmek mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına yorulmaktadır.

Rüyada jiletle bıyık kesmek ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments