Rüyada kabak dikmek görmek

Rüyada kabak dikmek görmek karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, maddi açıdan nefes alınacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kişinin kafasının rahat edeceğine, aile içinde husumet gelişeceğine rivayet eder.

Rüyada kabak dikmek gördüyseniz:

  • Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya onları arayabilirsiniz.

Rüyada kabak tohumu dikmek büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, hep dua edeceğine inanılır.

Rüyada tarlaya kabak dikmek iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, aydınlığa çıkılacağına alamet eder.

Rüyada kabak dikmek görmek bir sebeple kendi içine kapanacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada beyaz kabak dikmek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kabak fidesi dikmek büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kabak çekirdeği dikmek onlarla doyasıya vakit geçireceğine, zenginlik içinde olacağına, rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada kabak dikmek elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada toprağa kabak fidesi dikmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLKNUR SARIÇAY

Rüyamda annemle beraber sert sürülmemiş Bir tarlaya arıklar açıyorum kabak dikmek üzere yeşil kabak filesi bu tarla Bizim eski tarlamızmış babam vefat etmiş zaten babam vefat etmiş durumda rüyamda da babam vefat etmiş fakat babamın vefat ettiği yatak duruyor ve babamın kokusunu kokluyorum anne diyorum buraya da kabak mı dikeceğiz diyorum evet diyorum buraya da kapak dikeceğiz ben de diyorum ki anne diyorum babamın kokusu gidecek diyorum annem olsunborcumuzvar dikmek zorundayız benimbebegim var