Rüyada kabir azabından korkmak

Rüyada kabir azabından korkmak uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, şansın yüzüne güleceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kabir azabından korkmak gördüyseniz:

  • İlişkilerinizi geliştirmek için göstereceğiniz gayret sevdiğiniz ya da önemsediğiniz kişileri şaşırtabilir.

Rüyada kabir azabından korkmak çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, doğru adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada cehennem azabından korkmak ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada vicdan azabından ağlamak hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine delalettir.

Rüyada kabir kazmak endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına işarettir.

Rüyada kabir açılması birçok engelin aşılacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mermer kabir her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına yorulur.

Rüyada kabir temizlemek çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada dar kabir görmek sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments