Rüyada kadın namahrem

Rüyada kadın namahrem sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, özellikle maddi konularda kişinin çaresiz hissedeceği durumlar yaşamak zorunda kalacağına, onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına delalettir.

Rüyada kadın namahrem gördüyseniz:

  • Akşam saatleri ise, sabah saatlerinde olduğu gibi, halsizlik, ,isteksizlik, kararsızlık veya dalgınlık türünde ruh halleri veya ortamlar ön plana çıkabilir.

Rüyada kadın kadın görmek neşesini hiç kaybetmeyeceğine, masumluğunu ispat edeceğine inanılır.

Rüyada ölü bir kadın allah’ın kendisinden yana olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına yorulur.

Rüyada kadın önü hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına delalet eder.

Rüyada kadın koğuşu sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, çok zor durumlarla ve sıkıntılı olaylar ile karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadın namahrem çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına yorulur.

Rüyada bir kadın sevmek sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, planlarının işe yarayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadın aramak yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına tabir olunur.

Rüyada süslü kadın yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments