Rüyada kadının silahla vurulması

Rüyada kadının silahla vurulması böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine, aklına giren şeytana uyacağına, insanların saygısının kazanılacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, ticaret ehli kişi olacağına, insanlara iş öğreteceğine delalet eder.

Rüyada kadının silahla vurulması gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınızı geliştirmeli, yaratıcılığınızı besleyen yerleri ziyaret etmelisiniz.

Rüyada kadının silahla vurulması sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile bir kadının silahla vurulması büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada bir kadının silahla ateş etmesi sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine delalet eder.

Rüyada bir kadının silahla vurulduğunu görmek hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, işlerinin günden güne azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının silahla vurulması uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadının kocasını silahla vurması özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla vurulması emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla ölmek bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına, manevi rahatlamaya erileceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments