Rüyada kafa koparma

Rüyada kafa koparma aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kazancının günbegün artacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, adını kirleteceğine, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kafa koparma gördüyseniz:

  • Tutkulu kişiler özel yaşamınızda rahat hissetmenize yardımcı olabilir.

Rüyada kafa kanatmak çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına, bir sebeple çok zorlanacağına işarettir.

Rüyada yanan kafa fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kafa ısırmak keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kopmuş kafa üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kafa çökmesi bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kafa koparma müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine alamet eder.

Rüyada kafa yaralanması çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kafa ezilmesi toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments